jaki prezent dla chłopaka 18
fot.pexels.com

Urodziny chłopaka to ważny dzień. Wspólne świętowanie wzmacnia więź pary, jak i pozwala wejść na wyższy poziom związku. Warto więc wiedzieć co kupić chłopakowi na urodziny, aby był zadowolony z prezentu. W niniejszym wpisie proponujemy jaki prezent kupić chłopakowi na urodziny.

prezent dla chłopaka
fot.pexels.com

Co kupić chłopakowi na 19 urodziny?

Musimy pamiętać, że wszystko zależy od wieku w jaki chłopak wchodzi wraz z urodzinami. 19 urodziny to dość specyficzny wiek. Prawdziwy początek dorosłości. To w tym wieku najczęściej kończymy szkołę średnią i idziemy na studia lub do pierwszej pracy na pełen etat. Nadal jednak 19 lat to bardzo młody wiek, a więc daje duże „prezentowe pole do popisu”.

Zapewne Twój chłopak ma w tym wieku wiele zainteresowań i planów. Poznaj je i kup prezent, który pozwoli mu je zrealizować. Może marzy o karierze profesjonalnego gamera? Wato więc rozważyć kupno laptopa gamingowego albo nowej konsoli do gier. A może jego pasją jest bushcraft, albo jakiś sport ekstremalny? Na rynku znajdziemy mnóstwo produktów, które możesz kupić chłopakowi na urodziny pozwalających zrealizować te zainteresowania. Jeśli zaś lubi ćwiczyć i kompletuje domową siłownię, kup mu na urodziny jakiś sprzęt do ćwiczeń.

W wieku 19 lat Twój chłopak ucieszy się zarówno z zabawnego jak i poważnego prezentu. Zabawne gadżety stanowią świetny prezent urodzinowy. Często są niedrogie ale za to zapadają w pamięć dzięki nietypowemu dizajnowi. Natomiast poważny prezent to np. biżuteria męska. Zarówno złota jak i srebrna. W tym drugim wypadku, musisz jednak wiedzieć, jaką dokładnie męską biżuterię preferuje Twój chłopak.

Jaki prezent dla chłopaka 35 lat?

Przeskoczmy teraz o „parę” lat i zastanówmy się nad tym co kupić chłopakowi na 35-te urodziny? Choć w tym wieku najczęściej się jest raczej mężem, niż chłopakiem, jednak życie pisze różne scenariusze i możemy mając 35 lat zaczynać nowy etap i być na początku jakiejś znajomości, jeszcze nie tak zażyłej. Można by się spodziewać, że 35 lat to wiek, w którym sprawdzają się jedynie poważne prezenty urodzinowe. Tak jednak nie jest.

Mężczyźni w tym wieku nadal lubią gadżety, a więc oryginalnym prezentem będzie jakiś technologiczny gadżet. Wielu facetów nadal realizuje swoje pasje, a więc można kupić chłopakowi na urodziny, nawet temu starszemu, jakiś element wyposażenia lub sprzęt, który chce wymienić. Niektórzy mężczyźni nadal gra w gry komputerowe lub jeździ na deskorolce a więc i taki prezent na urodziny dla chłopaka będzie odpowiedni.

Z wiekiem Twój chłopak prawdopodobnie będzie się skłaniał również ku biżuterii. Zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Biżuteria dla mężczyzn to doskonały prezent urodzinowy, zwłaszcza dla „gadżeciarza”, ponieważ nowoczesna biżuteria męska często łączy w sobie klasyczne rozwiązania z nowinkami technicznymi. Doskonałym prezentem dla 35-o letniego „chłopaka” będzie alkohol (o ile nie ma z nim problemu) w oryginalnej, dizajnerskiej butelce. Jeśli zaś lubi waporyzować susz CBD lub jest zwolennikiem e-papierosów, z łatwością znajdziesz odpowiedni prezent na urodziny, który przypadnie mu do gustu

prezent dla nażeczonego
fot.pexels.com

.
Prezent na urodziny dla chłopaka – gdzie go najlepiej kupić?

Niezależnie od wieku Twojego chłopaka, jedno jest pewne – kluczowe jest miejsce zakupu prezentu dla niego, ponieważ oczywiście pragniesz, aby był z niego zadowolony. Tu rzecz jasna opcje są dwie, sklep stacjonarny lub zakupy online. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Wszystko zależy od tego co chcesz kupić chłopakowi na urodziny.

Niektóre bowiem prezenty z łatwością kupisz w sklepie internetowym, nie ryzykując zawodu wybranka serca, jak i oszczędzając pieniądze. Często te same produkty są dużo tańsze w internecie niż w zwykłym sklepie. To rozwiązanie jest odpowiednie tylko wtedy, gdy doskonale wiesz, co Twój chłopak chce dostać na urodziny i nie musi danego prezentu np. przymierzyć. A więc kupno prezentu na urodziny dla chłopaka online jest lepsze wtedy, gdy nie jest on aż tak osobisty.

Ubrania, biżuterię lub niektóre sprzęty, lepiej jest kupować stacjonarnie. Faktycznie, znika wtedy czynnik niespodzianki, niemniej jednak czasem nie warto ryzykować. Zwłaszcza w przypadku droższych prezentów na urodziny dla chłopaka. Lepiej niech przymierzy dane ubranie, lub sam wybierze biżuterię, niż żeby trzeba było je zwracać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here