O mnieMam na imię Asia, jestem muzykiem. Gram na skrzypach. Drugą moją pasją, po muzyce, jest poznawanie świata. Fragmenty moich wspomnień umieszczam tutaj, na blogu, żeby za bardzo nie wyblakły. Przeważnie wyjeżdżam z kimś bliskim - najczęściej z moim ukochanym Piotrkiem. Jednak gdy nie mam kompana, również nie obawiam się podróży - przecież zawsze można poznać kogoś ciekawego! Moimi celami zazwyczaj są stolice europejskich państw (do niedawna miałam plan odwiedzenia wszystkich europejskich stolic do trzydziestki - zostało mi już tylko 5!), a przy okazji staram się zobaczyć coś poza granicami miasta. Nie kręcą mnie muzea, a oglądanie rzeźb i obrazów mnie nudzi - lubię czuć klimat miasta, pospacerować uliczkami czy odwiedzić mniej popularne miejsca. 

Czemu ŚWIATOHOLICZKA? Bo kocham poznawać świat, miejsca, ludzi, kultury. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez tej dziedziny.


Bloga prowadzę od marca 2016 roku. Zaczęłam wtedy opisywać swoje podróże z przeszłości z zamiarem dalszego publikowania bieżących wyjazdów - stąd w archiwum wpisy już z 2007 roku. W rzeczywistości były one pisane właśnie podczas zakładania strony. Zrobiłam to tylko dla swojej i Twojej wygody, żeby było łatwiej odnaleźć się w blogu :). 

Zapraszam do poznania mojego świata!